jaaj mamo!
brno chytá druhej dech?
ze startu to nikdy nejde samo.
hlavne nelezet na zadech.
ale co sem zatim slysel,
cejtim az hluboko f kosťach
jeste chvilu treningu a bude z vas
BRNENSKEJ POSTRACH !!!
fuck off tafrob
respekt waw
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.






