Kdy bude mejdan???
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Kdy bude mejdan???
mila moniko z brna tvuj nazor je opravdu zajimavy ale povis mi jak dlouho se v rapu a hip-hopu hrabes? a dokazes rozlisit rozdil? a jestli si myslis ze kdyz parkrat slyselas wu-clan tak tomu rozumis? ja bych rekl ze ne. tak si to v hlavicce
srovnej at se ti nepostraaci kulicky. ju ?
Hej Monika! Vymrdej svího táty na hrobě tvé mámy ty skurvydcero nedomrdaná a Ty Razortoy az zjistím kdo jsi, dostanš tolik facek že ani Gottovi tak netleskali v Národním divadle mrdko!!! Budeš moje kolo
Poslouchám a rolluju :)
Víc takoveych pátků, bejbe!!!
peace 4 us
MONIKA CO SE ZDARMA VSLIKA NARVU TI DO PUSI MIHO DIKA AT SE TI LIP POLIKA
moniko dik za nazor ale asi tag plna huba kecu tag si ji napln něčim jinym někoho potěšiš jestly to čteš tag si o5 naštivila tag co ted
TAK TOTO JE FAKT OPRAVDU NA PICU NEDA SE TO VUBEC POSLOUCHAT TY VASE SRACKY.RADEJI SI ZACNETE MALOVAT TO MOZNA NEDOKURVIUTE.
potupa brna neblaznete hosi
nasaito brno rapresent zdravim svou bandu na bandu
Tendle bend má evidentně taky Velký koule, cheche.
Brno RuLLeZZz
Weed smoker
máme u sebe čůro .... tak bacha