:o) zdravím a rozšiřuji řady!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
:o) zdravím a rozšiřuji řady!
Óóóóóó díky Pane zpěváku Radku. Evičce to vyřídím bude ráda a taky doufám že si někde někdy vrznem spolu! Čus a zdar too Dievision!!!!!
Čau bando! Zní to hodně slušně!!! Hlavně pochvala Štěpánovi za zvuk - hraje to parádně. A Eva mě velmi příjemně překvapila. Třeba si spolu někde někdy zahrajeme. Za Dievision zdraví Radek
Ahoji llidičky:)
Hele Štěpanku,ja ci taky Cdko,i s podpisema...plosim plosim:-P ahoji uvidíme se doma v Budějkách
Nazdar kapelko, jsme moc rádi že se vám naše práce líbí. Vaše pecky jsou taky super....hlavně Herodes....8-) Vaši nabídku bereme v úvahu a kdyby něco ,tak se ozvem....zdraví kapela WARHAWK