Abych řekl pravdu, tak úplně špatné to není, ale i tak mám jednu připomínku a to, že se mi nelíbí začátek Nechal bych tam ten původní, páč tak je to celkem divně seknuté. Ale samozřejmě do detailů to probere na zkoušce;) To V.Silver:Konečně slyším nějakou rozumnou zprávu o hlasování, začínáš se lepšit, chlape:D
Skrunch
Děkuji za Lexasovo pochopení...nikdo jiné se nesere za škopky, krom Honzíka a Vaška a Pišty a Peťana...takže vlastně celá kapela se mi sere za nástroj a eště si zahrajó koncert...to abych se bál, že mě za chvilu vyhodijó z kapele!






