no... neviem ak sa to da z orangeporatu tak by som podpril lebo nemam kredo teraz..
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
no... neviem ak sa to da z orangeporatu tak by som podpril lebo nemam kredo teraz..
Určitě že síla je v pivu a jasně že podpořím =oD
Jasně že potpoří! s klipem u vas pocitam az budete moct tak na to vletíme.mej te se
oujeee ! nahodou.. mile prekvapeni ;). Prosim Vaska o echo na icq.. rad bych z nej vymamil cislo uctu.. on uz vi ;).
Taky gratulace k Alicovi! Posilam hlasy
Hoši hláška "Máme radost? ...atd." rozhodně není Dark Gambale, ale z filmu Pulp Fiction. Nicméně držím palce ať uspějete!!! Ciao Peta
Ahoja chlapi, tak uz jsme tu taky... budiz sprizneni:-) Deady
zdravime,
chtěli bychom se s vama domluvit, že bychom zahráli u nás v ivanovicách na sokolovně s cock-tailama, a jestli byste nezahráli první? stenák ste měli hrát první, tož jeslti by vám to nevadilo?
zatim a ať vám to šlape
=oD Tak to jo...Neva...hlavní je že ste si vzpoměly...Jinak dobra musics a nesmím zapomenout na texty :oD
Cawe pánové... ;)
sem ráda, že vás prohra vůbec, ale vůbec nebolí a našim fanouškům rádi vyřídíme vaši upřímnou gratulaci... byl to náš první koncert v týhle sestavě (a můj celkově první zpívanej projev na veřejnosti) a i kdyby dopadl jakkoli katastrofálně, byl to sqelej pocit stát na tom pódiu a zpívat pro lidi, kteří nás přišli podpořit...byla sem hodně nervózní a tak se omlouvám vašemu vytříbenému sluchu, jestli sem ho nějak podráždila...mno a jinak, naši fans taky nejsou mrazuvzdorní, ale sou natolik zodpovědní, aby svůj hlas dali někomu, kdo na akci zůstal do konce a hlasoval pro nás...toť vše... a stejně upřímně, jako byla vaše gratulace na našem bandzone, vám přeju hodně úspěchů...