Wake Snakes - Názory | Bandzone.cz

Wake Snakes rock-crossover / Vyškov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • U.N. Specified
    Nezařazeno
  • Rapperlandia
    Nezařazeno
  • The J.F.K. Experience
    Nezařazeno
  • Urban Contradiction
    Nezařazeno
  • (un)Real
    Nezařazeno
  • All About Money
    Nezařazeno
  • Easing My Pain
    Nezařazeno
  • Riverboat Song
    Nezařazeno
  • Manic Medic
    Nezařazeno
  • Alter Ego
    Nezařazeno
  • Stranger on the run
    Nezařazeno
  • Burnin' Alive
    Nezařazeno
  • Rats!
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Mickey

Jasně že potpoří! s klipem u vas pocitam az budete moct tak na to vletíme.mej te se

Majkláč

oujeee ! nahodou.. mile prekvapeni ;). Prosim Vaska o echo na icq.. rad bych z nej vymamil cislo uctu.. on uz vi ;).

Bez profilu

kolis

Hoši hláška "Máme radost? ...atd." rozhodně není Dark Gambale, ale z filmu Pulp Fiction. Nicméně držím palce ať uspějete!!! Ciao Peta

vzhůru nohama

zdravime,
chtěli bychom se s vama domluvit, že bychom zahráli u nás v ivanovicách na sokolovně s cock-tailama, a jestli byste nezahráli první? stenák ste měli hrát první, tož jeslti by vám to nevadilo?
zatim a ať vám to šlape

Willow

Cawe pánové... ;)
sem ráda, že vás prohra vůbec, ale vůbec nebolí a našim fanouškům rádi vyřídíme vaši upřímnou gratulaci... byl to náš první koncert v týhle sestavě (a můj celkově první zpívanej projev na veřejnosti) a i kdyby dopadl jakkoli katastrofálně, byl to sqelej pocit stát na tom pódiu a zpívat pro lidi, kteří nás přišli podpořit...byla sem hodně nervózní a tak se omlouvám vašemu vytříbenému sluchu, jestli sem ho nějak podráždila...mno a jinak, naši fans taky nejsou mrazuvzdorní, ale sou natolik zodpovědní, aby svůj hlas dali někomu, kdo na akci zůstal do konce a hlasoval pro nás...toť vše... a stejně upřímně, jako byla vaše gratulace na našem bandzone, vám přeju hodně úspěchů...