zdravim, no na Valnik se asi boužel nedostanu jedu pryč...:( docela mě to sere, ale na jinej koncert se určo nák dostanu... tak se těším =) mějte se, ať vám to hraje...=)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zdravim, no na Valnik se asi boužel nedostanu jedu pryč...:( docela mě to sere, ale na jinej koncert se určo nák dostanu... tak se těším =) mějte se, ať vám to hraje...=)
jasný Kubo, 24.5 jdeme na vás s Bambikem na 100% do Deepu....:-)
hoi koncert ve dřetkach byla nejvic vydařena akce hrali ste super :D:D
čau chlapáci, hodili sme si vás do spřízněnejch, doufám že vám to moc nevadí:) případný námitky směřujte na náš profil...
Az budete v jiznich cechach tak urco dorazim:-)
urrcite dorazim 4.4., mozna 24.5. a mozna voboji :)) kombinaci s punk floid bych si snad nemohla nechat ujit neee..?? :D:D jinak se mejte kluci, a tesim se na nejblizi setkani ;);)
jste sqely, fakt upe nejvic!!!! v lokalite na krestu TN suuper, ae kratouckkkyyy :(( WAJGL RUULLEEZZZ !!!!
Souhlasim..Koncert byl fagt peckovej..co k tomu povidat PUNK´S NOT DEAD!!!!
mno tak koncert 23.2.2008 ve Slaným.. prostě užasnýýýý !! :) všechno jsem nak tak popsala na foru a na stránkách :D .. takže tady se moc rozepisovat nebudu..stejně kdo by stál o ty moje slohovky :D prostě ste hráli užasně :).. akorát mně mrzí že ste nehráli Anti Nazi..ale tak za tu Není líto mi to zas tak nevadí :D .. prostě ste úžasný, zlatíčka! :o***
Čuzz guyz..není zač ste skvělí:)panáka dáme určitě:)A doufám,že se uvidíme zase na Valníku:P