Dobrý líbí se mi to je to dobrej punk a dobrý texty na pogování určo dobrý tak zduř:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Dobrý líbí se mi to je to dobrej punk a dobrý texty na pogování určo dobrý tak zduř:)
Zdravim blázíncíííííí....... Je to úplně úžasný.To celý,ten název CéDa , no prostě výbornýýý. Moooc dobře vymakaný,ten nápad,světlo,stín,pohledy.... NO JE TO PROSTĚ MOCNÝ! Už to sjíždim po 5tý... Tak jo,no ... PS: Táááďo musíme pokecat,už sme dlouho nekecali... Hu a ještě jednou Hu ..... Papa.
Fakt dobrej videoklip, moc se povedl :-)
Už se moc těším až budete nahrávat nový cédo, doufám, že budu moc jet s Váma, máte neustále lepší a vymakanější písničky, jen tak dál, přeju Vám to. :-* :D :P (Je t'aime)
čau, neni vůbec za co :)
ZDARsnad na nejakej akcii.Tribal Crust War United Turzovka. totally chaos noise crust punk
To jsme rádi, že se ti líbí naše koncerty a o to více jsme rádi, že máme zpětnou vazbu. Díky moc, doraž zítra do Sklípku, pokud již nemáš nic v plánu a pokud máš, tak to zruš a přijď ;) S pozdravem Kuba de WAJGL
A na Valník snad taky dorazím, když se nestane nic neočekávanýho:-)
Včera jste hráli suprově v tom Strašecí:-), jenom škoda, že vás nenechali toho zahrát víc, protože tlačil čas:-(, ale jinak to byl supr koncík :-)
heh ten Valnik je domluvenej už stačí jenom lístek a jelikož sme kralupáci tak to chcem na vás pořádně rozpogovat tak aby lidi začali na vás pogovat taky...kruntas from KRALUP