Wajgl - Názory | Bandzone.cz

Wajgl punk-metal / Kladno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Doufám - WAJGL (Všechny moje viny 2014
    Nezařazeno
  • WAJGL - Ironie (Všechny moje viny 2014)
    Nezařazeno
  • WAJGL - Možná (Všechny moje viny 2014)
    Nezařazeno
  • WAGJL nové CD! květen 2014
    Nezařazeno
  • Politický stát - nové CD 2014
    Nezařazeno
  • Píseň sobce (Vina)
    Nezařazeno
  • Závist
    Nezařazeno
  • Zahraj mi píseň
    Nezařazeno
  • Střílej!
    Nezařazeno
  • Malé dítě
    Nezařazeno
  • Slzy z marných nadějí
    Nezařazeno
  • Zavinění
    Nezařazeno
  • Anglická
    Nezařazeno
  • Dva páry
    Nezařazeno
  • Canon in D Mayor
    Nezařazeno
  • Jestliže
    Nezařazeno
  • Nácek
    Nezařazeno
  • Země lží a omylů
    Nezařazeno
  • Naj
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

markét:

Zdravim blázíncíííííí....... Je to úplně úžasný.To celý,ten název CéDa , no prostě výbornýýý. Moooc dobře vymakaný,ten nápad,světlo,stín,pohledy.... NO JE TO PROSTĚ MOCNÝ! Už to sjíždim po 5tý... Tak jo,no ... PS: Táááďo musíme pokecat,už sme dlouho nekecali... Hu a ještě jednou Hu ..... Papa.

Simca.PnD

Už se moc těším až budete nahrávat nový cédo, doufám, že budu moc jet s Váma, máte neustále lepší a vymakanější písničky, jen tak dál, přeju Vám to. :-* :D :P (Je t'aime)

Wajgl

To jsme rádi, že se ti líbí naše koncerty a o to více jsme rádi, že máme zpětnou vazbu. Díky moc, doraž zítra do Sklípku, pokud již nemáš nic v plánu a pokud máš, tak to zruš a přijď ;) S pozdravem Kuba de WAJGL

Darius

Včera jste hráli suprově v tom Strašecí:-), jenom škoda, že vás nenechali toho zahrát víc, protože tlačil čas:-(, ale jinak to byl supr koncík :-)

kruntas

heh ten Valnik je domluvenej už stačí jenom lístek a jelikož sme kralupáci tak to chcem na vás pořádně rozpogovat tak aby lidi začali na vás pogovat taky...kruntas from KRALUP

1 2 3 4 5 68101317222835435261697681858890 91 92 93 94 95 96 97 98