Wajgl - Názory | Bandzone.cz

Wajgl punk-metal / Kladno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Doufám - WAJGL (Všechny moje viny 2014
    Nezařazeno
  • WAJGL - Ironie (Všechny moje viny 2014)
    Nezařazeno
  • WAJGL - Možná (Všechny moje viny 2014)
    Nezařazeno
  • WAGJL nové CD! květen 2014
    Nezařazeno
  • Politický stát - nové CD 2014
    Nezařazeno
  • Píseň sobce (Vina)
    Nezařazeno
  • Závist
    Nezařazeno
  • Zahraj mi píseň
    Nezařazeno
  • Střílej!
    Nezařazeno
  • Malé dítě
    Nezařazeno
  • Slzy z marných nadějí
    Nezařazeno
  • Zavinění
    Nezařazeno
  • Anglická
    Nezařazeno
  • Dva páry
    Nezařazeno
  • Canon in D Mayor
    Nezařazeno
  • Jestliže
    Nezařazeno
  • Nácek
    Nezařazeno
  • Země lží a omylů
    Nezařazeno
  • Naj
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Jacki04

Ahoj kluci..určitě se budem snažit dorazit na ten křest;-)snad to vyjde..mějte se pěkně Miša

Kizzi

.. chjoo.. Wy a SPS.. přijít o to bude škoda.. ale Kladno.. trochu víc z ruky.. :( ..snad až budete někde blíž,to bych šla určitě.. Tak užíjte křestu.. :D a dejte piwo za mě.. zatím Ahoj kriss :c)

Fmxgirl

Ahoooj, jasně není žač...to je jasný skorože domácí kapela, no nemám slov, líbí se mi vaše muzika, a o tom deepu ještě popřemýšlím:) jinaaak hodně štěstí, a držím palce mějte se:):)

petahej

Ááááá ch bez těhle kluků bylo to nešlo..sem ráda, že vás znám..už se těším na třetí cédo :D musíí bejt jakooo :-* :)

Kája-punk

Čau Čau ..Zdravim jj napodobně si cenim ,,WAJGL'' a tak jako posluch je dobrý,, jj ale tak Rád bych dojel na pokřteni CD ale je to mrtě daleko...takže to neklapne... ja putuji jen.. v Okresu Zn..(Znojemským) a nejdal jen to Moravské Třbové..:) čau měj se.. at to hraje,D

1 2 3 4 5 681013172228354351596671757880 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98