na křest musíte přijít (a přitáhnout) co nejvíc lidíííí :P :)))))))))))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
na křest musíte přijít (a přitáhnout) co nejvíc lidíííí :P :)))))))))))
Ahoj kluci..určitě se budem snažit dorazit na ten křest;-)snad to vyjde..mějte se pěkně Miša
Zdravím, viděla jsem vás v Poličce, bylo to zábavné, s dovolením vás hodím do oblibených. É
ty jo kucí trefili, a byla to pecka!!! Snad ste aji dobře dojeli...:) zas někdy chlapáci! ;)
jaj :D doufam že ste trefili do tý Poličky :D jinak budu se opakovat ale těšim se na ten deep :PPPP
.. chjoo.. Wy a SPS.. přijít o to bude škoda.. ale Kladno.. trochu víc z ruky.. :( ..snad až budete někde blíž,to bych šla určitě.. Tak užíjte křestu.. :D a dejte piwo za mě.. zatím Ahoj kriss :c)
Ahoooj, jasně není žač...to je jasný skorože domácí kapela, no nemám slov, líbí se mi vaše muzika, a o tom deepu ještě popřemýšlím:) jinaaak hodně štěstí, a držím palce mějte se:):)
Ááááá ch bez těhle kluků bylo to nešlo..sem ráda, že vás znám..už se těším na třetí cédo :D musíí bejt jakooo :-* :)
Čau Čau ..Zdravim jj napodobně si cenim ,,WAJGL'' a tak jako posluch je dobrý,, jj ale tak Rád bych dojel na pokřteni CD ale je to mrtě daleko...takže to neklapne... ja putuji jen.. v Okresu Zn..(Znojemským) a nejdal jen to Moravské Třbové..:) čau měj se.. at to hraje,D
johoho, to já se taky těšim, jen co je pravda! :) a lidi asi budou, řek bych (doufám...:)) .