Punkí: Nerad to řikám, ale v tomhle má pipin pravdu... To, že tě známe my mu přece může být ukradený, pro něj jsi stejně anonymní, jako on pro tebe...;) Neber to špatně, jenom konstatuju fakta...:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Punkí: Nerad to řikám, ale v tomhle má pipin pravdu... To, že tě známe my mu přece může být ukradený, pro něj jsi stejně anonymní, jako on pro tebe...;) Neber to špatně, jenom konstatuju fakta...:)
to Wajgl: Já teď nevím, co si mám o Vás myslet. Je to velký nezvyk. :( Mrzí mě to. Ale nikdo neví, jak to třeba bude vypadat za měsíc... ;) Mám Vás ráda.
Nemám slov :D, dobře ty, ale neřeknu kdo, protože nevím, kdo to je. :D :D
Petahej: ale ja sem zvyklá no :D tak promiň :D
pipin: jo ale ty lidi mně znaj , ví o koho de, tudíž to nemá cenu vyplňovat :) a není to kvůli anonymitě nýbrž z lenosti :P
a doufam že už tu nebudem číst ty tvý stupidní napodobeniny argumentů :)
pipin: zalez a neotravuj tady!! nikdo na tebe neni zvědavej.. když ze sebe chceš dělat omezence,tak ale jinde..
jasny není zač at se vám daří:-)
Seš blbeček, blbečku.....
ano kubo mas pravdu sem ubohej omezenej spinak kterej je psychycky narusenej:D:D
punkí: tvuj profil je stejne anonimni jako muj prispevek tak se uklidni blbko;)
Punkí : Neříkej mi Petro :D já to moc nemusím :D Nevím proč ale od Petra a Tadeáše mi to nevadí :D ale ostatní..:D já za to nemůžu, že mám tak hnusný jméno :D
Zdárek, hele vy nehrajete v březnu s Družbou v deep zounu??........
To byste měli jako...., páč to bude po dlouhý době ňákej koncík, na kterejch se vydám....., tak se tam koukejte ukázat ať si pořádně zapoguju....