Tak když jsi taky hluchá jak poleno :D:D nebojte já vás slyšela dobře :D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Tak když jsi taky hluchá jak poleno :D:D nebojte já vás slyšela dobře :D
Ja bych mela malinkou pripominku... Stanley byl spatne slyset... Ale jinka fakt parada :)
Ano i já sem přidám svou chválu :) musim říct že se těšim na vaše další výtvory, pač tyhle dvě nový písničky byly téměř dokonalý. Lidí na vás bylo taky dost takže dobrá atmosféra :) ... příště by to akorát chtělo lepší čas. Hej, ale kluci byl to další z těch hooodně dobrejch koncíků :):) A Stanley ... jak si potom dopadl ? :D
http://sukinek.rajce.idnes.cz/ Zdravim, tady najdete pár fotek ze včerejší akce
Čóós Stanley,
určitě tam budeme hrát, nevidím v tom problém, budeme se trochu krotit. Jinak jsme rádi, že jsi to včera zvládnul. Těšíme se na další show. ;)
hele kubo budem hraaat v tech litomericiiich kdyz je to az v sobotu,,,,ty mash prece maturitak v PATEK
No zas tak špatně jsem nedopad zprvu kruteee ale pak TA ULEVA........kazdopadne k vystoupeni patri nejake to ,,ZPESTRENI" a to se uskutecnilo :-D
muah :D:D ale chudák Standa : ( :D:))
Zemle : a nerikej ze ti to vadi? :D:D Vzdyt ty ses taky vsude :D
achjoo wajglááci:D:)prostě sou všude:Dto je děsnýý :D