Dobře :D tak jen musím tatínka osomrovat o baterie :D to bude těžký, když pracuje v Baterii :D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Dobře :D tak jen musím tatínka osomrovat o baterie :D to bude těžký, když pracuje v Baterii :D
BEZ FOTAKU NEJEDESH..... :-D
No jo to jsem viděla v tom VIP. Během minuty si byl tuhej, jak babka v lednici :D A co se týče toho zvuku, já jsem slyšela uplně všechno v pohodě, nebo jsem si jen neuvědomila, že by to mohlo být lepší :D ale i tak to bohatě stačilo. Těším se do Litoměřic, jestli budu moct ject ;) Bych si mohla vzít foťak po dlouhý době :D
No to že jsem byl špatně slyšet má možná tyto důvody: 1,,bylo mi blbě proto jsem se nemohl tak rozeřvat a šavli bych tam asi hodil hned na podiu...
2,,co jde ven za zvuk mezi lidi má na
starost zvukař,stačilo mu něco říct SPEKULANTI....
Já zas u jinejch kapel špatně slyšel kytary.....
A jak jsem dopadl:USNUL JSEM JAKO MIMINKO :-D
luca:hovno nejsem:P:Djenom tam kde sou wajgláci:D
Kuba: zdar, kdyztak jsem ti psal na icq, tak se ozvi a domluvime se nejak na kabelu:) moje icq 276-010-398
hele v koncertech u těch Podečel, nevynechali ste písmenko u Mnoho? :D
Ahoj...¨vydeli jsme se zrovna v lokalite v sobotu....ale doufat muzem:-)
ale to je taky pravda ja ho taky moc neslyšela :D ... ale jakože se mi ten text pokaždy sam přehraval nak v hlavě tak sem aspon častzvládla :D .. a děkuju že sem si mohla zařvat (s ostatnima :D ) do mikrofonuuuu :))))
Ja vim. ze sem hlucha :D To mi nemusis pripominat :D ale rozhodne nejsem sama :D a ja to holt potrebuu vic nahlas :D