jojo, litomerice byly skvělý:-D protoze tam nikdo nebyl:-D nejlepsi !!!!!
antifa.prcek
Šéf kecá, pokud neměl Petr ještě jedno víno schovaný v autě, nechal ho u mě doma :D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Šéf kecá, pokud neměl Petr ještě jedno víno schovaný v autě, nechal ho u mě doma :D
jojo, litomerice byly skvělý:-D protoze tam nikdo nebyl:-D nejlepsi !!!!!
jeejee :D aspoň že jsou ty reporty.. jsem se uplně přenesla do těch Litoměřic myšlenkama.. sakriš škoda že sem byla zdravotně v... :-).. ale stejně nejvíc jsem se zasmála u toho reportu z Poličky snad co psal Tadeáš :-D
beru.s: malej a urvanej:-D a vsechny jednou zabije:-D
Á konečně tu je něco z těch koncertů ;) zase se to skvěle četlo. Nejlepší bylo. Rozhodoval se, zdali půjde domů. Vyhrál. Domu došel až v půl šesté ráno :D
Bejvalá guma, co bysme chtěli, že jo...:o)))
stejně obojimu sefuje Retak:-D:-D
Ahoj Disco_whore,
díky Ti za opravdu, už jsem to uvedl do pořádku :D
Zdravim Vas,
poslechnete si tohle, stoji to za to. Vcera jsme s nimi hrali v Litomericich a opravdu jsme byli uneseni.
http://www.naostrinoze.cz/images…