Lůco semnou určitě počítej, ale o tom už jsme se bavili ;) dík za pozvání. A wajglíčci tam mají být také, ju :P
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Lůco semnou určitě počítej, ale o tom už jsme se bavili ;) dík za pozvání. A wajglíčci tam mají být také, ju :P
V patek 20.3. budu slavit narozky na kladne v sarce, jeste dam presnejs vedet od kolika :) ale doufam ze se ukazete :) Dejte nejak vedet at vime kolik stolu asi zamluvit :)
Punki: no jo na moje narozky uz plan maj taky :D jenze ja se jen tak nedam a vyrazim za nima :D:D:D teda pokud nekdo pojede se mnou, protoze samotnou me doma nepusti :(
kucííí doufam že neplánujete nic na 30.5 to mam narozky prozměnu já O:-) :D:D
Ale no tak Kubo..:D Stejně Rambo o moc nepřijde :D :P
Čau Rambo,
je nám líto, ale součástí Tvé oslavy se tento rok nestaneme, rádi bychom dorazili, ale hrajeme na Jarním Valniku v Praze, takže to budeme musit zkusit možná příští rok, njn. co se dá dělat. ;) Ale jsme rádi, že jsi nás tam chtěl ;) S pozdravem Kuba & WAJGL
Standa: taky bych věřila tomu, že to někdo psal za něj :-D
Orťazz: tady máš duvod proč ty lidi z kapely mam tak ráda když přijdou s něčim takovym jako Tadeáš :D:D
Tadeaši,Petře a ostatní kapelníci:D prosimvás rád by jsem vás viděl na mojí oslavě narozenin. Je to 28.3 a možná by jsem chtěl aby jste mi tam zahráli klidně vám to zaplatim:) Jen chci aby jste se tam ukázali zahráli a zachlastali.Potřeba by byla celková aparatura. Ale byl by jsem rád kdyby jste aspoň přišli kdyby jste nehráli. Možná by s váma hrála i Bezstarost podle toho jak se rozhodnou:) Napište mi jak jste se rozhodli ale minimálně přijďte. S pozdravem Rambo
to Tadeáš:
LOL :D s tim www.na(zí)ona(n)ist(é).com jsi mě fakt rozesmál :D Na tohle si musim vzpomenout až nějaký potkám abych se mohl ještě víc smát :D
Oni radoby PANI TVORSTVA zavitaly na BANDZONE... divim se ze to ten RODIK vubec natukal na klavesnici...jeho dalekorozsahly projev me velice zaujal...ne spatne....on me POBAVIL...takze RODIKU ,priste uz maminku nebo toho kdo to za tebe psal (to proto ze neverim ze to tak ,,chytrej" klucina jako ty vubec umel vytukat) netahej do techto koncin...NESTOJIME O TO...a