Wajgl - Názory | Bandzone.cz

Wajgl punk-metal / Kladno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Doufám - WAJGL (Všechny moje viny 2014
    Nezařazeno
  • WAJGL - Ironie (Všechny moje viny 2014)
    Nezařazeno
  • WAJGL - Možná (Všechny moje viny 2014)
    Nezařazeno
  • WAGJL nové CD! květen 2014
    Nezařazeno
  • Politický stát - nové CD 2014
    Nezařazeno
  • Píseň sobce (Vina)
    Nezařazeno
  • Závist
    Nezařazeno
  • Zahraj mi píseň
    Nezařazeno
  • Střílej!
    Nezařazeno
  • Malé dítě
    Nezařazeno
  • Slzy z marných nadějí
    Nezařazeno
  • Zavinění
    Nezařazeno
  • Anglická
    Nezařazeno
  • Dva páry
    Nezařazeno
  • Canon in D Mayor
    Nezařazeno
  • Jestliže
    Nezařazeno
  • Nácek
    Nezařazeno
  • Země lží a omylů
    Nezařazeno
  • Naj
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Punkí

kucííí doufam že neplánujete nic na 30.5 to mam narozky prozměnu já O:-) :D:D

Kuba WAJGL

Čau Rambo,
je nám líto, ale součástí Tvé oslavy se tento rok nestaneme, rádi bychom dorazili, ale hrajeme na Jarním Valniku v Praze, takže to budeme musit zkusit možná příští rok, njn. co se dá dělat. ;) Ale jsme rádi, že jsi nás tam chtěl ;) S pozdravem Kuba & WAJGL

Bez profilu

Punkí

Standa: taky bych věřila tomu, že to někdo psal za něj :-D

Orťazz: tady máš duvod proč ty lidi z kapely mam tak ráda když přijdou s něčim takovym jako Tadeáš :D:D

Bez profilu

Rambopunx

Tadeaši,Petře a ostatní kapelníci:D prosimvás rád by jsem vás viděl na mojí oslavě narozenin. Je to 28.3 a možná by jsem chtěl aby jste mi tam zahráli klidně vám to zaplatim:) Jen chci aby jste se tam ukázali zahráli a zachlastali.Potřeba by byla celková aparatura. Ale byl by jsem rád kdyby jste aspoň přišli kdyby jste nehráli. Možná by s váma hrála i Bezstarost podle toho jak se rozhodnou:) Napište mi jak jste se rozhodli ale minimálně přijďte. S pozdravem Rambo

Orťazz

to Tadeáš:
LOL :D s tim www.na(zí)ona(n)ist(é).com jsi mě fakt rozesmál :D Na tohle si musim vzpomenout až nějaký potkám abych se mohl ještě víc smát :D

STANLEY.WAJGL

Oni radoby PANI TVORSTVA zavitaly na BANDZONE... divim se ze to ten RODIK vubec natukal na klavesnici...jeho dalekorozsahly projev me velice zaujal...ne spatne....on me POBAVIL...takze RODIKU ,priste uz maminku nebo toho kdo to za tebe psal (to proto ze neverim ze to tak ,,chytrej" klucina jako ty vubec umel vytukat) netahej do techto koncin...NESTOJIME O TO...a

1 2 3 4 5 681013162025303540444749 50 51 52 53 54 55 56 57 58606265687276808488919395 96 97 98