Chtěli bychom vás všechny pozvat na náš poslední koncert na Kladně v roce 2009,který se koná v sobotu 16.5.2009 v klubu Deep zone.Přité příležitosti budem nahrávat naše živé vystoupení,proto bysme byli rádi,kdybys jste přišli v hojném počtu.Čím více lidí ,tím lepší atmosvéra,doufám,že tentokrát přijdete všichni.
od 21:00 zahrají kapely Sandokan rebells z Teplic ,Hc punk Hudrbanden z Libochovic,liberecká kultovní punk roková kapela Kohout plaší smrt a naše maličkost Falešný obvinění,vstup 80kč.....doufám,že se v sobotu všichni uvidíme Jarda & F.O.