W.A.F. - Názory | Bandzone.cz

W.A.F. pop-rock / Vysoké Mýto

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Víkend
    Nezařazeno
  • 5. NEBE
    Stále neklidní
  • 4. PŘÍLIV
    Stále neklidní
  • 3. NADĚJE
    Stále neklidní
  • 1. DRZÁ
    Stále neklidní
  • 2. TANCOVAT
    Stále neklidní
  • 6. O TOBĚ
    Stále neklidní
  • 7. FÁMY
    Stále neklidní
  • 8. VRÁTIT ZPĚT
    Stále neklidní
  • POLETÍME VZHŮRU
    Nezařazeno
  • NAPĚTÍ
    Nezařazeno
  • POUHOU VTEŘINOU (single, 2013)
    Nezařazeno
  • TAK SE POUSMĚJ
    Nezařazeno
  • DO RÁNA
    Nezařazeno
  • Šance
    Nezařazeno
  • Blondýna
    Nezařazeno
  • Tajemno
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

E_Mára

Míšo...a ubec vsichni z W.A.F... jestli vam muzu radit...radsi se k takovejm srackam jako je napriklad Lobo nebo Nika ubec newijadrujte... nema to smysl...

Bez profilu

Nika

no tak asi takhle...tvá slečna tě podvádí už dlouho a ani o tom nevíš..jen tě zneužívá a využívá a ty ji na to skočíš,,máš na lepší než je ona..nebudu o ni mluvit sprostě, ale ona si vlastně nic jinýho nezaslouží....kdyby si chodill s Kájou nebo se Simčou s kterou si taky rozumíš..bylo by to lepší ale taková černá můra jako je ta tvoje!!nemám na ni slov...myslíš si že je pro tebe fakt dobrá??budu se do tvého vztahu navážet tak dlouho jak dlouho spolu budete..a nevim proč se ji pořád zastáváš...je to ubohý!!no jen jsem ti chtěla říct že děláš velkou chybu a že s někym jiným by si byl spokojenější a šťastnější.pochybuju o tom že pro tebe kdy něco udělala..tak zatim pa ty můj basáčku

Skeleton

caw.tak k tomu hraní..bylo by to fajn,jestli teda muzem..stačí teda napsat kdy,kde,v kolik přesně bysme měli hrát..a co si máme všechno vzít,myslim aparáty a jestli máme brát bicí.bylo by fajn kdyby tam bicí byli,ale když ne ,tak to nějak uděláme..tak teda dyz tak odepište a díky..

kukyz

cau niko na kluky nejsem a prosimte aby si nerikala mi pritelkyni krava neni to krava ano tak se o ni tady nevyjadruj vubec neni setrena sme spolu a sme naplno stastni a zpokojeni a nechcem to menit takze sprosty narazky si rikej nekomu jinymu a ne mi pritelky dekuju cau s pozdravem basak W.A.F.

Bez profilu

Nika

všichni jste jak malý děti...tak fajn teď jsem zjistili že basák je na kluky....to by mě zajímalo co s tim bude dělat ta kráva namyšlená co si myslela že s ní nás Mišáček chodí...docela uboze setřela nádhera...a bylo by fajn kdyby se tak trapný názory přestaly zmiňovat tady....najdi si chat kde se řešej takový věci a neser tady

Bez profilu

Kubík

:) Jé Lobo Gm ty jsi chceš hrát na učitele:) Je od tebe velice pěkné, že jsi mne poučil o přídavných jménech tvrdých (pochybuji, že máš ponětí o čem mluvím, ale to je jedno). Nyní na začátku školního roku se mi to bude hodit:) jinak W.A.F. do toho;)

1 2 3 4 5 6 79111315171921 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31333538414550556064676971 72 73 74 75