no ako pisal mi niekto od vas ze pri eshus
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
no ako pisal mi niekto od vas ze pri eshus
servis hosi pisali ste na to bystricke rockovanie??
takže sa na vas tesime do levic...dufam že to tu poriadne rozbalite...som na vas zvedavy...planet
info o koncertoch najdes tu alebo na nasom webe.. v ziline budeme hrat tak najskor v septembri.. teraz mame ine povinnosti ;) (ideme sa zavriet do studia)
moc rad by som vas pocul na zivo dajte pls vediet ked budete mat daky koncert v okoli ziliny
dakujeme za nazor, tiez sa nam vasa hudba paci a dufame, ze si spolu zakoncertujeme niekedy v nasledujucom sk. roku tak sa pripravte:)
pridavam vas do spriaznenych, majte sa
no my akurát robíme jednu akciu na ktorej mal hrať sick dog, ale nevyhovovalo im to kvôli práci. je to 30. augusta. ak by ste chceli hrať, dajte vedieť čo najskôr (najlepšie hneď zajtra). môžte mi hocikedy zavolať 0910933201
dík za názor, aj keď tie mp3 už nie sú najaktuálnejšie a chceme nahrať niečo nové. radi si s vami zahráme. stačí napísať do názorov. čawte
jj veru skoda, ale lubilo sa nam, dobry flek to bol na take nieco a ludia v pohode, kiez by bolo takych koncertov viac!
live videjko ;o)
http://youtube.com/watch?v=i3H7ArD1_oI