heeeey nejak vám to ide chlapi koho ste podplatili ???
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
heeeey nejak vám to ide chlapi koho ste podplatili ???
hello,no mam sa dobre,uziwam trochu volna i prace asamozrejme muziku:))hadam dame nejake pivko na nejakom koncerte blizkom;)
cau popmetalisti?tak ako sa mate?vidim ze hodne napredujete:Da co noveho?sa ozvite..zdravi Thomas (ex-Chaos Theory)
aha:D a sak ono jedno jak sa to vola:D hlavne ze to je supeeeer:DDD
no my uz od davnych dob hrame slatky metalpopik :o)) len taky zaner tu nieje :o)))
vy ste odkedy pop-metal? heh:D
cafte pani, ako bolo na rockstone? ja neviem ja som tam nebol (snazim sa napravit si image ze sa ozvel len ked sa dari :D)
ne nepoznam:-/ a to ich kazdy den cuvam:D jak sa vola ta piesen?:D
inac mopy 3 rp mas na pkci odo mna:D a ta jedna je dost dolezita:D aspon pre mna:D hehe:D
jakože nepoznaš??? hehe hanba :D
co? o komaroch? to jaka? taku nepoznam:D len s vranami:D ci to je daky novy song?:D