caute caute...pocuvam pocuvam a idem aj hodnotit, paci sa mi to ;-) osobne ma oslovil song "V tme" :):) urcite ak budem nieco robit tak pozyvam aj Vás ;-) ak chcete tak skuste ceknut aj vy nasu bandu http://bandzone.cz/somekindofnothing a tiez ak sa bude dat tak do buducna radi zahrame za cestak :)













