Vyjakomy - Úvod | Bandzone.cz

Vyjakomy pop-indie / Česká Lípa

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Everyday Lovesong
  DVA
 • Nemůžu si vzpomenout
  DVA
 • Strachy (ONI)
  Nezařazeno
 • Tančíš (ONI)
  Nezařazeno
 • Vlkům (ONI)
  Nezařazeno
 • ostrov lo-fi remix [ulrich von nauzea orchestra]
  Nezařazeno
 • Ostrov (O tmě)
  Nezařazeno
 • Tvůj vesmír (O tmě)
  Nezařazeno
 • O tmě (O tmě)
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Vyjakomy DVA nová deska

(Upraveno: )

 Beaty, syntezátory a bicí určují sound nového alba DVA indie popové kapely Vyjakomy. Dvojice zakládajících členů odhodila kytary, ponořila se do vod současné elektroniky a vylovila fascinující bilanční nahrávku plnou minimalismu a podzimních melodií.

 Po dlouhých sedmi letech, které byly zhusta ovlivněné smutnými událostmi v kapele, jejím částečným rozpadem, lockdowny, válkami a všemi těmito prima věcmi, se s novou deskou DVA vracejí VyjakomyDan Švarc a Jan Otčenášek na desce bilancují, kam za ty roky došli a možná naznačují, kam míří v budoucnu. Tato elektronická deska obsahuje melancholické a zadumané melodie, tedy znaky rozpoznatelné již na minulých deskách, zároveň čistě elektronické a houpavé beaty, pevné basy a opět vynikající spolupráci s producentem Tomášem Neuwerthem, který kapelu dobře zná a dokáže přesně vystihnout, co jim padne.

Abychom se v době, kdy nám nezbývalo než sedět v utemovaných bytech, úplně nezbláznili, zavřeli jsme se do našeho domácího studia začali intenzivně pracovat. Začali jsme psát desku tak, jak jsme si na začátku stanovili, tzn. nahrát ji do počítače, dát si čas na aranže, na experiment s ohýbáním zvuků, soundesign,“ říká Dan, textař a zpěvák kapely. „Samotná cesta za výsledkem pro nás byla velkou školou, protože jsme kluci od kytar,“ doplňuje Honza, který se na desce stará o beaty. Tomáš pak celou desku dotáhnul, aby to hezky hrálo, doaranžoval věci, které dotáhnout potřebovaly.

https://vyjakomy.bandcamp.com/album/dva

https://orcd.co/vjmdva

Youtube Video egv95B2OjnUYoutube Video egv95B2OjnU

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

zahradni.dum@seznam.cz

Dobrý den, pokud máte zájem zahrát si na některé z akcí zvaných Malá Paříž v Teplicích, napište mi, prosím, na mail zahradni.dum@seznam.cz. Více o akcích na www.mala-pariz.cz. Děkuji. Antonín Moravec

Bez profilu

culimama

už se moc těšim na křest, jste lepší a lepší..hepčíí..je to pravda! :-)

Zobrazit všechny názory