VosaNaVostro - Názory | Bandzone.cz

VosaNaVostro rock-rock'n'roll / Vrané nad Vltavou

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Malý zaváhání
    Malý zaváhání
  • Kapky deště
    VosaNaVostro DEMO
  • Mrcha
    Malý zaváhání
  • Black Soul
    Malý zaváhání
  • Mon desir
    Malý zaváhání
  • Shame & Glory
    Malý zaváhání
  • Free Way
    Malý zaváhání
  • Básník Klaun
    Malý zaváhání
  • Untitled
    VosaNaVostro DEMO
  • Most
    Malý zaváhání
  • Bílá vrána
    Malý zaváhání
  • Droga
    VosaNaVostro DEMO
  • Le jour se leve
    VosaNaVostro DEMO
  • Latrína
    Malý zaváhání
  • L'Etranger
    Malý zaváhání
  • Madness
    Malý zaváhání
  • Čaroděj svět
    Malý zaváhání
  • Hrdina
    Malý zaváhání
  • Tise si broukam
    VosaNaVostro DEMO

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Terčík

Zdravím kucí.....tak sem se na vás merkla a jako musím uznati že jako fakt mrtě v pohodě hudba...tak ať vám to vydrží budu držet pěstě...tak se mějte zdraví vás TereSka:D

Blindman's buff

Zdravíčko chlapci, chci se zptat, co si máme vzít s sebou v sobotu. Můžeme vzít všechno, ale kdyby jste měli reproboxy, tak by to bylo super. A máme malinko problém s bicíma.... jelikož je bubenec z dálky veliký, tak by se nám hodilo, kdyby si vzal jen ty věci, který si bubenci nosej (plechy, stojany a virbl) snad se dohodneme. dík

Marki-Jupik

Preju hezky (ne)slunickovy rano!Koukam,ze mas genialni postreh:)Presne tak mam novej cinelek(Splash):)Jak jde zivot....mam se fajne,new school,spostu novych lidi,snad se konecne dame i do zkouseni a taky par zasadnich zmen..takze usmev k tomu a je to v cajku;)Jen jdu za hodinku šaškovat na staďák na nejaky skolni prebory...v ty zime,bude to zajmavy:)Bubenik jel do Ameriky..tak to tedka smutnite....a nebo si uzivate zaslouzenyho volna:)?Na vas double koncik se tesim i ja..to myslim nemusim ani zduraznovat;)

Marki-Jupik

Zdravim Vosičky;)Jak zijete?Co takhle nejakej koncertik blizko sumperka a nebo nejakej spolecnej se sekacema:)..a nejlepsi moznost je oboji dohromady:)Drzim pesti a preju krasnej den!

JanTheHill

čááu, to sem zase já:) demo je dobryyy, vrátilo me to do mláádííí. líbej se mi vokályy. dobre dny vsem

1 2 3 4 5 6810131620242831343638 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55