Když jsme to viděl, tak jsem docela koukali, ale na konec z toho byla dobrá párty :-) Náš premiérovej jarmark:-D díkec za spolupráci, i když nepřímou:-DDD
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Když jsme to viděl, tak jsem docela koukali, ale na konec z toho byla dobrá párty :-) Náš premiérovej jarmark:-D díkec za spolupráci, i když nepřímou:-DDD
Zdravím kucí.....tak sem se na vás merkla a jako musím uznati že jako fakt mrtě v pohodě hudba...tak ať vám to vydrží budu držet pěstě...tak se mějte zdraví vás TereSka:D
joo koukla sem..dekuji za pozvani :) a jako pridala sem bo jako jooo ste dobrii :)
Cau! mate to pekny, pohodova hudbicka;) taky pridavame, tak at se dari!!!
Zdravíčko chlapci, chci se zptat, co si máme vzít s sebou v sobotu. Můžeme vzít všechno, ale kdyby jste měli reproboxy, tak by to bylo super. A máme malinko problém s bicíma.... jelikož je bubenec z dálky veliký, tak by se nám hodilo, kdyby si vzal jen ty věci, který si bubenci nosej (plechy, stojany a virbl) snad se dohodneme. dík
Preju hezky (ne)slunickovy rano!Koukam,ze mas genialni postreh:)Presne tak mam novej cinelek(Splash):)Jak jde zivot....mam se fajne,new school,spostu novych lidi,snad se konecne dame i do zkouseni a taky par zasadnich zmen..takze usmev k tomu a je to v cajku;)Jen jdu za hodinku šaškovat na staďák na nejaky skolni prebory...v ty zime,bude to zajmavy:)Bubenik jel do Ameriky..tak to tedka smutnite....a nebo si uzivate zaslouzenyho volna:)?Na vas double koncik se tesim i ja..to myslim nemusim ani zduraznovat;)
Čauky, hraje vám to moc pěkně, jen tak dál!
Zdravim Vosičky;)Jak zijete?Co takhle nejakej koncertik blizko sumperka a nebo nejakej spolecnej se sekacema:)..a nejlepsi moznost je oboji dohromady:)Drzim pesti a preju krasnej den!
čááu, to sem zase já:) demo je dobryyy, vrátilo me to do mláádííí. líbej se mi vokályy. dobre dny vsem
cau tak po dlouhy dobe zase zdravim tady.... jakpak se ma lubak na studijnim vylete...?