ahoj,take dekuji za pozvanku..Hudba parádní,zpev vybornej..pridavam:) Uz se tesim az vas uvidim nazivo a uplne nejlepe na spolecny akci:) Treba nekdy..Ahoj Martiii(Na rovinu!)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ahoj,take dekuji za pozvanku..Hudba parádní,zpev vybornej..pridavam:) Uz se tesim az vas uvidim nazivo a uplne nejlepe na spolecny akci:) Treba nekdy..Ahoj Martiii(Na rovinu!)
Aoj Vosáci:),
děkuju za pozvánku. Jsem ráda, že si můžu poslechnout další šikovné české hudebníky. Ráda bych si vás poslechla naživo, ale bohužel mám Prahu poměrně daleko.
Někdy zavítejte do Slezska:)
Přeju hodně štěstí v další tvorbě a ať vám to hraje:)
Ahoj hoši děkuju za pozvánku stála za to...Jste dobříí ;) Jen tak dáál :-)
hele pánové, nejspíš se předem omlouvám, ale Praha nejspíš nevyjde :-x ale uvidíme, zatím času dost ;D
Mmm, nejvíc z té slavné trojice mě děsí asi Mikuláš.. ta maska je nechutná :D Už neděkujte, nečervenejte se, zalezte do zkušebny, cvičte a naplánujte koncert v Prostějově! :)
Vážně dost dobra hudba :-)
Jo, tak v tom případě máme stejnej sen :D Není za co děkovat, je třeba fandit slibným kapelám
Já se čertů nebojím, už mám jednoho doma (kocoor) :) a není vůbec zač kluci, přeju hodně štěstí, ať se Vám plní Váš sen
No páááni.. tak to je super.. každopádně díky za pozvání na prohlídku profilu, budu vás pravidelně navštěvovat.. Hrdinu jsem si poslechla, hezké, ale Mrcha, ta je ještě hezčí :D Ale opravdu :)
Mnu jasněěě žhe joo se těšim Zdar!!