....
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
....
Dobrá, dobrá..
Budu první, kdo opustí pole působnosti :-D
Přesně jsem čekal, že neodpovíte nikdo z vás nic konkrétního, ale budete se chytat nějakejch takovejhle kravin :-)
Je mi líto, ale pět anonymů jsem tady zatim nenašel, asi nějaký jiný okno, Stejsky :-D
A jestli má někdo problém se mnou, tak ať mi vylíže prdel :) členové Voleje, serte na rivalitu, na nekonstruktivní kritiku a radši dělejme poslouchatelnou muziku jako doteď :) a ať si kdo myslí co chce...
Chlapy, co je furt řešíte? Píše sem půlka sophie chair a pět anonymů, to je náhoda, že všichni co kritizujou jsou anonymní, sofíci se opět asi nuděj, že tady zbytečně dělaj nešvary. Opravdu nevím, čeho tím chcete dosáhnout, jsme tu jediný dvě kapely kluků v našem věku a budem si konkurovat. Fajn, máte problém se mnou, se šétou a bůhví s kým ještě, venca je nejlepší a podle vás by s náma neměl hrát. Není nejlepší, to je ten rozdíl naší a vaší muziky a kapel. Že my nemám lepší a horší muzikanty, ale všichni jdem za jednim cílem a to zlepšování kvality muziky. Zatímco u vás se za poslední dva roky vystřídalo takovejch muzikantů... Tvl mohlo to bejt takový suprový, jáchymovo organizační talent se dal využít k takovejm supr akcím, zatímco teď chodím po hospodách a jenom slyším, co Jáchym a Rosťa opět říkali o Voleji. A pokud máš Jáchyme doopravdy problém se mnou tak si kua pojd někam sednout a probrat to, ale není to podle mě od tebe korektní, vzhledem k tomu, že jsem ti zachránil na pár koncertech prdel bicíma...
To se teda máme, Vendelíne :-D
A ty se nesměj, Spencre :-D
:D :D :D ... souhlas
:-DTak v tom případě máte nakročeno na slávu přímo gigantickou:-D
Rivalita musí být, jinak není sláva :-D