Ty jo, Vy máte turné.. herdek, vy se ale máte... závidim!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ty jo, Vy máte turné.. herdek, vy se ale máte... závidim!
Jak řikám, to je novej Maxa.. :-D
Hrozná sranda, Zbyňďo:-D
kurnik, ten Venca má pracky :-D
No něco na tom bude, mi žádné fanynky nemáme a proto hrajeme jako kapela a zároveň sami sobě děláme (díky šátkům) 13-ti leté fanynky... :-D
Myslim, že šátky vypadly dávno z módy - a nebo je nosí jen třináctileté fanynky, jste třináctileté fanynky, asi jo, když je teda máte... :-D
ahoj kapelo volej. pošlete mi na e-mail váš playlist pro koncert 16.11.09 v Hudební zkušebně. díky
czany
Smraďoši, vy hovada, bylo to super !!!
Nechápal jsem že je možný hrát tak suprovej bigbít s takovejma mlaďochama jako jste vy :-)
Jste už normálně rokeři ... čumim.
Moc dobrý kluci :)...děkuji vám za skvělý hudební zážitek a vyřvané hlasivky :D :-)
Ahoj ,
na květen plánujeme Fanánka a Synové výčepu,ale když dopadne sponzor tak rovnou se 3 ségrama.Nechtěli byste jim dělat předkapelu?Lidí asi nepřijde málo.Czany