Vobezdud - Názory | Bandzone.cz

Vobezdud folk-punk / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Amerika (CD - Wo bist du? 2013)
    Nezařazeno
  • That´s true (CD - Wo bist du? 2013)
    Nezařazeno
  • Wo bist du (CD - Wo bist du? 2013)
    Nezařazeno
  • Panáček (CD - Wo bist du? 2013)
    Nezařazeno
  • K pláči i pobreku (CD - Wo bist du? 2013)
    Nezařazeno
  • Vlček (CD - Wo bist du? 2013)
    Nezařazeno
  • Emo (CD - K pláči i pobreku 2010)
    Nezařazeno
  • Vybika (CD - K pláči i pobreku 2010)
    Nezařazeno
  • Belmondo (CD - K pláči i pobreku 2010)
    Nezařazeno
  • Psychotesty (CD - K pláči i pobreku 2010)
    Nezařazeno
  • Kosmonaut (CD - K pláči i pobreku 2010)
    Nezařazeno
  • Jean Reno (CD - K pláči i pobreku 2010)
    Nezařazeno
  • Bojim se (Demo - Hejno Kadilaků 2009)
    Nezařazeno
  • Cikada (Demo - Hejno Kadilaků 2009)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

dom

po píči dobrej popíček..

Bez profilu

anet..

dobrý den, nechcete s námi zahrát? :-) psala jsem maila ś více infromacema kdyžtak :-) kdybyste měli zájem...mějte se

Bez profilu

spam

obchodnice

Světozar Nevole

Nezkuteční. Přidávám do oblíbenejch, že jo. Jinak ani nejde. Co víc si přát než t exty na pomezí Holana a Ondřeje Sekory? Do toho lehce noizový brajglík, tu a tam neshody v harmonii! Jsem z vás dočista u vytržení. Máte cdčko, tričko? Máte zpěvačku nebo někoho na ten způsob na prodej? Amerikánsky řečeno by to bylo, že jste mi učinili večer. A taky že pane jo. Sem vám sem taky musel napsat, to by jinak ani nešlo. A co jinak? Jinak dobrý? Nedá se svítit, už je tma. Tak jo. Tak ať to šlape. Beru Veškerý Bony a Servis a Kupuju! (to mám v občance na místě míne, ti řikám, piš si)

Bez profilu

citrooon

ještě - škoda že letos nehrajete na grabštejně... vaše hudba zkrátka baví :-) baví všechny baví baví

Bez profilu

citrooon

Dobrá těším se těším budu se těšit.. :-)

Bez profilu

Walpurg

Citroone, vypada to az na zari : ( Tak se aspon tes!