Holan mixovanej se Sekorou, tomu říkám poklona!
trička máme, cd na cestě...
dom
po píči dobrej popíček..
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
po píči dobrej popíček..
dobrý den, nechcete s námi zahrát? :-) psala jsem maila ś více infromacema kdyžtak :-) kdybyste měli zájem...mějte se
obchodnice
pár nepohyblivých obrázků muzikálních děvčat a chlapců z chapeau-parádní koncík, obdivuju houslistku hrající v holínkách, bejt na jejím místě asi bych už tam měl rybník:)
http://vlado007.rajce.idnes.cz/V_bezdud/
Holan mixovanej se Sekorou, tomu říkám poklona!
trička máme, cd na cestě...
Pche. Klávesy zlobí. Zlatej klavír. Na místě míne mělo být ména. Pochopitelně. Každej inteligent se dopídí, o tom žádná, že?
Nezkuteční. Přidávám do oblíbenejch, že jo. Jinak ani nejde. Co víc si přát než t exty na pomezí Holana a Ondřeje Sekory? Do toho lehce noizový brajglík, tu a tam neshody v harmonii! Jsem z vás dočista u vytržení. Máte cdčko, tričko? Máte zpěvačku nebo někoho na ten způsob na prodej? Amerikánsky řečeno by to bylo, že jste mi učinili večer. A taky že pane jo. Sem vám sem taky musel napsat, to by jinak ani nešlo. A co jinak? Jinak dobrý? Nedá se svítit, už je tma. Tak jo. Tak ať to šlape. Beru Veškerý Bony a Servis a Kupuju! (to mám v občance na místě míne, ti řikám, piš si)
ještě - škoda že letos nehrajete na grabštejně... vaše hudba zkrátka baví :-) baví všechny baví baví
Dobrá těším se těším budu se těšit.. :-)
Citroone, vypada to az na zari : ( Tak se aspon tes!