Plzen už se těší na toho staryho satana.Doufam že se přida i víc PSYCHONAUTU a v šeříkarně vypukne peklo.Držim palce Vlasto-ten Torr bez tebe je celkem TRAGEDIE.Peklu Zdar.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Plzen už se těší na toho staryho satana.Doufam že se přida i víc PSYCHONAUTU a v šeříkarně vypukne peklo.Držim palce Vlasto-ten Torr bez tebe je celkem TRAGEDIE.Peklu Zdar.
monstrózně a gargantuovsky hustý album
klip k magickým nocím je taky prvotřídní
prostě Henych, jak má být
Moc dobrá muzika pánové
Dík moc za kladnej názor.Ať se ti vše daří.Diago Hustrei.
Nářez!!!Jen tak dál!!Přeju hodně úspěchů!!
pět paciček s pěti. a s klipu sem v prdeli!!!
Psychonaut je hodně dobrý EP, nadupaný jako kráva, 80 kč, to je za ten zážitek jako zadarmo. Nacpal jsem si to do ipodu nechávám si rotovat mozek v rytmu Vlastova basmasturbátoru. Všechny Törrovky mám v originále a stejně tak budu chtít mít v originále všechny Henychovky. Jsem prostě rock"n"rollový PRASE!!!
Rozhovor a recenze na FOBIAZINE
http://www.fobiazine.net/article/4699…
http://www.fobiazine.net/article/4694…