Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Vixlaivant rock-punk / Havířov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • V.I.P. (2017) - Brána 138 ×
  • V.I.P. (2017) - Iluze 315 ×
  • V.I.P. (2017) - Motosen 250 ×
  • V.I.P. (2017) - Pohoda 206 ×

Novinky

VIXLAIVANT

Upraveno:

Hudební nástroje nakupujeme tam, kde si můžeme domluvit nejlepší ceny. Doporučujeme e-shop s hudebními nástroji www.muzikant.cz.

Více info o kapele na www.vixlaivant.cz

V pátek 23.6. oficiálně vyjde naše první CD s názvem V.I.P. Už teď se můžete kouknout na grafiku přední strany zde v záložce fotky a na www.bandzone.cz/vixlaivant poslechnout ukázky pár skladeb, které vyjdou na CD. CD obsahuje celkem 12 skladeb a můžeme říct, že byl docela problém se rozhodnout, které skladby vybrat a které ne. Snad uspokojíme všechny pankáče, rockery, čutálisty, důchodce, děti, báby, ženy dívky, pana prezidenta a kluky z Rychlých šípů kromě Červenáčka. Taky jsme se hodně věnovali obalu, bo ať to trochu vypadá ne, když je to naše první děcko, takže jsme nakonec zvolili třídílný, celotištěný digipack (používá třeba Metallica). Grafiku jsme vymysleli ve spolupráci s naším kamarádem Greenem, který taky udělal všechny potřebné fotky a finální podobu pro tisk. CD s naší kvalitní a poctivě vydřenou hudbou, ve které se odráží nejen náš bezbřehý talent, životní zkušenosti a kotrmelce a pozitivní vztah k českým putykám,  si budete moct koupit za celých 200 Kč buď po dohodě s námi osobně na obvyklých havířovských prodejních místech (Lékárna, Tipsport, Kosmos a další), nebo na našich koncertech. Přespolním pošleme poštovním holubem kamkoliv, s tím, že pokud nám pošlete peníze na účet předem, k ceně CD bude připočtena pouze cena holuba. Takže koukněte, poslechněte a můžete už i objednávat. Kdo chce holubem, tak písněte na vixlaivant@email.cz kolik kusů a kam a my Vám pošleme další info o platbě atd.

Zdar, Jirka.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

yelen


Bez profilu

hawířof pičo!

Zobrazit všechny názory »