Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Vikomt De Abík alternative-psychedelic / Praha~Bratislava~Prešov~Sao Paulo~Příbor~Český Těšín

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • Čingos z Čchingosu 71 ×
 • Hypno's 64 ×
 • ja nasel dvere 40 ×
 • rovnák na vohejbák 36 ×
 • němá zpoveď divokošárenckého šamana 23 ×
 • Pohřeb okultisty 30 ×
 • věru nevěru 19 ×
 • carodejka z mechu 56 ×
 • nevrátím sem svojí duši 25 ×
 • Konec Jerryho Looa. 19 ×
 • Nashle ve vesmíru. 26 ×

Novinky

JOHˇˇˇˇOOOo/Hˇˇˇˇ´´oóóoó´´oóóó´´o nová skladba jest !

J0ohohoh´´oóó´´o

Tak jsem byl na exkurzi ve vesmíru Maa a tam jsem díky zlovolným pitronům objevilu novou planetu tohoto vesmírečku. Ano posvátný Čingos v řeči pitronů Čingon, ihned jsem tam dal pár hašišovejch píveček s bardama téhle miniplanetky no byli to takový šumaři ale neva aspoň jsem tam ve víru meditačních večírků splodil novou skladbičku takovou milou hudbičku jak nezemskou kundičku o hrdinovi téhle planetky jenž se jmenuje Čingos s Čingosu nebo Čingonu jak chcete přátelíčkové.... teď už zas odlétám tak nashle ve vesmíru .:)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

vikishock

V galerii Divus v KD Vltavská se včera v rámci křtu knihy Studená vlna autora S.d.Ch. odehrál debutový koncert Vikomta de Abík. Hudebník byl ve svém obvyklém opojení a dostala se nám malá porce jeho songů, takové the best of.
Hrobnický Rovnák na vohejbák byl asi největším trhákem, byť chyběl mluvený úvod a konec skladby, což byla trochu škoda. Hypnos, temný hymnus o bohu spánku, byl skutečně hypnotický! Nechyběly ani instrumentální skladby Pohřeb okultisty a Němá zpověď divokošárenského šamana. Narozdíl o originálu v této skladbě nezazněla flétna, Vikomt de Abík měl totiž plné ruce práce se svou 4strunnou kytarou. Strunu e neměl správně naladěnou, dle jeho slov rozladěnou, a tak se skrovná zhruba desítka fanoušků nedočkala jeho nového hitu Čingos z Čchingosu. Kvůli problémům se strunou C pak hipísáckofolkařská hymna Nevrátím sem svojí duši nevyzněla tak hitově jak z Porty, jak zní v originále. Ale to nakonec nevadilo. Celkový dojem velmi pozitivní, máte-li rádi undergorundové máničky, což já ano!

vikishock

Nevrátím sem svojí duši - to je takový malý hit jak z folkové Porty, ovšem v kategorii juniorů. Akorát na konci to "hovno, prdel, kamení", to je poněkud zbytečné. V instrumentálce Němá zpověď divokošáreckého je vidět, totiž slyšet,
že sis v dětství rád hrál na Indiány, úplný Vinetou nebo Tašunka Sapá!
Hrobnický Rovnák na vohejbák a sexuální Věru nevěru i s Koncem Jerryho Looa, to jsou takové malé humoresky, textově sice trochu laciné, ale co.
Čarodějsky z mechu mě moc neoslovily, textu špatně rozumím, hudebně mě to taky nebere. Melancholickou atmosféru navozují Hypnos a instrumentálka Pohřeb okultisty. Ovšem v Nashle ve vesmíru, tos byl uplně na káry, to si tedy musíme přiznat! Ale co, hlavně že je mír!

Zobrazit všechny názory »