ste proste svedi...ze dzulesi;)
respect
DR
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ste proste svedi...ze dzulesi;)
respect
DR
Nazdar borci. Jakžto naší spřízněnou kapelu bychom Vás rádi pozvali na křest nové CD, které proběhně 9. 12. v XT3 - Praha. Krom Calidad vystoupí kapely F. O. B. a Proximity. Kmotrem CD bude VILÉM ČOK, tak určitě doražte. Další podrobnosti a link na událost na FB: http://www.facebook.com/event.php?eid=1… See ya in da PIT!!! A sorry za spam Vaší stránky. :)
ZDARÉC JAK SVIŇA!!!
dík za koncert
http://pindruska23.rajce.idnes.cz…
Nějaké fotečky z Odolky a omlouvám se za horší kvalitu, ale neměla jsem alkalické baterky a trochu mě zlobil tím pádem foťák , ale snad alespoň něco ;)
Pa mějte se krásně ;) Saša
Včera na Opeře ste byli božííííííííííííííííííííííííííííííííí :) fakt se mi to moc líbilo a bavilo mě to ;) :) tak zas někdy
15.10. 2010 už asi bylo, ne?
Cus chlapí, je to sice daleko, ale bavil jsem se s Vokounem a 15.10. 2010 s Vámi tedy počítam na Blanici.vše Vám včas řeknu, jen mi pls potvrďte účast, díky.mějte se. Géba
wings=oldschool rulezzz!!
Wings of Pleasure mě kňa fakt bawí...... dobrá vyzobanost...... muhehe brekeke