Zdravime rezniky:) konecne sme se dockali a fakt super:) tesime se uz na finalni verzi a splitko s diphterii:) at to slape a hlavne METAAAAAAL voaa
Dizzo(Disaster)
Cuzz chlapci=) Tak tohlle se vám kurva povedlo!!!Dokonalej počin sjíždim to pořád dokola=)..Musim říct že to čekání se vypaltilo!!! fakt good!!! Strašně se těšíme do Buldoga... Bude to mazec! Tak se mějte a at to řeže!!! cuzz









