Jasny.. davame taky ...civas
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Jasny.. davame taky ...civas
Zdravíme,moc povedená nahrávka,super zvuk,jen tak dál,atˇse daří! Doufám,že vám nebude vadit,když si vás dáme do zpřízněných:-) Markus-F.i.M.
superne perfektne skvelee:)
Nooo musím uznať že ste sa s tým dobre pohrali. Aj keď je ten vokal trocha nevýrazný skvelá nahrávka.
Čáááu,
tak jsem si Vás teda na Váš rozkaz poslechl;-)a musím uznat že Vám to fakt hraje :-)to bude někdy chtít nějakou tu výměnu;-)tak se zatím mějte
Plechy
fú :D tak teda znova dik za kompliment ;)
..ty vole to je smrst :))))) jste uplne nejlepsi vsichni.... doufam ze Vam budeme moc vsem oplatit podporu nejaky vystoupenim ..... RESPEKT !!!!!!!!!!!!
Zdravím...tyvole...drsné songy!!!x))) fakt super
Ze vibrator :D hehehe
tyjo dobrá řežba chlapi!;)