Samozrejme ze se mi do spamu dostala chyba :) tudiz ne Dihteria ale Diphteria..... :) civas
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Samozrejme ze se mi do spamu dostala chyba :) tudiz ne Dihteria ale Diphteria..... :) civas
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))) mala upoutavka ttttttttttttttttttttttt
nazdaaaaaaaaaaarrrrrr bando...tady jsou nějaký fotečky co by vás mohli třeba zajmat:-) http://diphteria.rajce.idnes.cz…
Jakoze maaalooo sem cumelll... dobre vyyy METAL !!!!! Diky moc za pozvani do utrob Vibrathörru:) Urcite este dorazime !! Stoji to zato !!
seeya
Tak jako díky moc za zkoušku.. Ale co to kurva bylo??!!! Jako ode dneška vymazávám slovo peklo a používám jen Kolbenskej Vibrathorr... Málo vy... :o)
Helll yeaahhh ze prideem :) v 7h na vysooo bitches !!
jako ze treba ....??? METALPICOWOA? :)))
Njn - ale za ty leta uz nas neprkvapi zrejme nic :D ale treba bychom mohli byt HRAD CORE nebo ZAMEK METAL jeste tttttttttttt :)