Zdarec,
Taky Váš set nemal chybu takže to bolo celé skvelé a super zvuk... Tak ak bude čas spáchame ten Domination a zahráme znovu spolu..Thrasher a Unborn
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdarec,
Taky Váš set nemal chybu takže to bolo celé skvelé a super zvuk... Tak ak bude čas spáchame ten Domination a zahráme znovu spolu..Thrasher a Unborn
Nazdar drtiči!!!
Dík za povzbudenie do ďalších rokov :-)
Dúfam že sa ešte stretneme na nejakej akcii kde nebudeme musieť isť tak skoro domov...inak muzičku
hráte suprovú! Škoda, že sme si nemohli užiť celú akciu...tak veľa zdaru a pridávame do spriaznených!
Hello Hello METALcorePICOWOA :-D:)
čau, máte recenzi na Pandě. Ať se daří!
www.pandamusic.eu
byli ste super smekam klobouk pred bubenikem a solovkou foosball:) hosi super
cusik..jsem moc zvedav jak to dnes rozparadite ...poslechl sem si par vasich pisnicek a fack dobry ....VIVA THRASH METAL :)
sory odkaz tady spravne :))) www.myspace.com/orlokpraha
sem goticky zmateny :)))
Tak supeeeer vystoupi jeste znama sestava Malignant Tumour,Hejtman,Normals,Orlok :)) Takze to bude Fucking VEDR in Matrix!!! letak uz je zde- www.myspace.com/orlok
Hell!!!
Díky i vám to docela šlape :-) Jaký bylo Porno v Žižkově :-)
Cago chlapi potrebujem od vas potvrdit ten Matrix 22.11. Fucking VEDR! :)) ORLOK