Zdravím chlapi,
super akce včera, díky.
Revenant
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravím chlapi,
super akce včera, díky.
Revenant
Zdar,
díky za vaše páteční vystoupení byl to metalovej masakr, jak má bejt, klobouk dolů pánové!!!
Tuž kókám, že ste dorazili v pohodě, tu mi těší, že ste sa s tú vaši šalinó nerozsekali cestó. tak tedy metalpičowoa! xD
Teeeeeeeeeeda... tak moc moc moc moc dekujem za vcerejsi vecirek... budeme si rikat Pribram = METALPICOWOA :) oprvadu moc dekujem za kladne ohlasy.. velka radost pro nas !!!! prijedeme znovu to je bez debat ... uz jsme predbezne domluveny na podzim :DDDD METAL
Škoda tý pozdní/brzký hodiny..zasloužili jste si víc pozornosti a ještě víc nadšení ze strany obecenstva. Dostali jste ze mě zbytky mojí energie a za to vám patří fakt mega mega mega dík (:
ejchuchu!
dokonalost včerejšího večera umrtvila mé mozkové závity natolik, že ze sebe žádnej normální komentář zkrátka nedostanu :D
Přidávám se. Fakt mazec. Škoda že tam nebylo víc lidí. Zasloužili byste si to :)
No kurva pánové ! To byl včera absolutní rachot z nebes ! Takhle sem si nezapařil ani nevim. Přijeďte zas ! Dky !
*thumbs up* luxus muzika;-) jen tak daal!!
Ouuu my též...snad bude fajn akce...