Větrací Šachta - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Větrací Šachta death-punk / Hořice

„První ofiko album bude snad už brzo!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Black děd- Hardcore kanály (2021) 25 ×
  • Sandálokan- Hardcore kanály (2021) 9 ×
  • Onanova Cysta- Hardcore kanály (2021) 5 ×
  • Hrobka- Hardcore kanály (2021) 12 ×
  • Skopačák- Hardcore kanály (2021) 18 ×
  • Hardcore Kanály- Hardcore kanály (2021) 13 ×
  • 4 roční období 28 ×
  • Apotkalipsa 116 ×

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Ing.Šachta Nahrad


Bez profilu

Dejte jim kbelíky a struny na lopatě a nebudete se stačit divit, co s tím tihle kluci dovedou. Dejte jim ledžit nástroje a oni udělají takovou šou, za kterou by se nemuseli stydět ani Motorhedi.

monyka

Byl dlouhý podzim, a na mě začala padat ta příšerná, předzimní depka. Tentokrát to ale bylo jiné. Pomalu jsem začínala mít pocit, že můj život nemá cenu, ale pak mi přišel odkaz na jeden z vašich prvních coverů. Okamžitě se mi zlepšila nálada, koukala jsem na klip několik hodin dokola a dokola, než jsem kolem půl druhé ráno šla spát. To ale nebylo vše. Omylem jsem vypnula notebook a ztratil se mi odkaz, celé tři měsíce jsem upadala do depresí, že jsem odkaz nemohla nikde najít, ani ve starých zprávách... Ale pak do mého temného života opět proniklo slunce, slunce jasné a to odkaz na song Šnek. Brečela jsem štěstím, když jsem viděla spadnout na zem sekeru na začátku videa... Po chvíli už jsme se spolubydlící znaly skoro celý text na zpamet a občas nostalgicky zpíváme, a nebo rozsekáváme svoje rozvrhy do školy... Milu vaší kapelu, jestli skončíte, skončím snad i já.
#MilujuVětracíŠachtu #CutForŠachta

fans of šachta

Jste boží jsem vaš velkej fanoušek a moc se těším na vaše nový cd ten zpěvák má tak skvělej a promakanej hlas a ty bubny a solova kytara to je tak skvělá a promakana kombinace těším se na vaš živák jste hvězdy !

Zobrazit všechny názory »