Kluci včerejší Fléda supr!
Rošky
Včerejší "koncertík" ve Frymburku byl úžasnej! Dostali jste mě songem she´s so busy. A co prováděl Váš bubeník s paličkama, exceletní. Doufám, že Vás budu mít možnost ještě někde potkat, protože na živo zníte líp ;)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Včerejší "koncertík" ve Frymburku byl úžasnej! Dostali jste mě songem she´s so busy. A co prováděl Váš bubeník s paličkama, exceletní. Doufám, že Vás budu mít možnost ještě někde potkat, protože na živo zníte líp ;)
Kluci včerejší Fléda supr!
9.6. http://nefestik.cz
Vees od 17:30!
Summer day!! to hnedka při poslechu začne svítit slunce do života :)) škoda že to tu nemáte.. žeru vás
Zveme fanoušky Vees už tento pátek do Nymburka, kde zahrají spolu s Tata Bojs, ČokoVoko a několika DJs!
tyve dobrý...fakt....
Super uplně nejvíc super :) Daváme do přátel
Pěkný věci, líbí se mi.
a vas profil s videi: http://alternativatv.cz/encyklopedie…
Hi,
in summer 2012 we want to like touring through Poland, the Czech Republic and Slovakia. Are you interested in working with us?
We need your support for a show in your city in the last week of June and first week of July. Can you organize a show for us?
In return we want you to offer shows in berlin.
We are not a commercial company. We are only musicians who just want to rock and just want to meet other bands and friends.
We think that it is a good idea, if we replace each other.
thanks and best greetings from berlin
woischen from bloodyworldrecords
info@bloodyworldrecords.de
www.bloodyworldrecords.de
http://www.facebook.com…