Čau chlapi! Minulej týden supr, škoda, že bylo tak málo lidí..příště jich snad bude víc :) přidáváme do spřízněných, ať se daří :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Čau chlapi! Minulej týden supr, škoda, že bylo tak málo lidí..příště jich snad bude víc :) přidáváme do spřízněných, ať se daří :)
Souhlasím s Mirkem, bylo to dost dobrý. Zvukař to sice trošku přebasoval, ale ve dvě v noci už je to člověku jedno.... Díky, mějte se!
Štěpán
Zdar chlapi! Včerejší Vagón se povedl! Vyplatilo se počkat si na vás do dvanácti a potácet se domů v půl třetí... Mirek
MOC PĚKNÝ A PŘÍJEMNÝ.
Dnašní Vagón byl super. Líbili jste se mi zaručeně nejvíc. Jen tak dál. Rock on!!!
čau kluci, v šumperku jste to zabili. moc se nám to líbilo. Flower power vás furt vychvalovali,tak jsem se musel přijít podívat abych zjistil,že měli pravdu. mějte se
skoda ze jsem vas neslysela jak hrajete ale zacatek byl dobrej...a to co je tady?chvalim!!!
achjo dneska je v praze vsechno zdarma a nevim co si vybrat:D
btw: takovej ten typek co ma na fotaku to nase skupinove foto rikal ze ho posle vam...tak kdyby vam ho nahodou poslal tak ukazat!! :P
ahojte,včera ste byli skvjelííí...jen škoda,že nebylo víc lidí,no...tak doufám,že se brzo zase ukážete,jo a přidala sem si vás do oblíbených,jestli nevadí...tak hojte ahojte