VVVýborné!!!
KADINA
to zpiva zenska nebo chlap??? zni to jak kdyz tahaj buznu za ocas! jinak nazev volsk wagen je coool
celekem to jde.. kluci hrajte lepsi nez fetovat.. ale che to hodne hrat a cvicit.. a poslouchejte taky nakou poradnou muziku . treba Led Zeppelin. at vite jak to ma vypadat .a ne tyhe ZZ top sracky s shitovym hlasem a shit kytarovejma solama. jedinej bubenik je fakt hustej.











