Vy budete hrát na Dokořán v Karviné?? :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Vy budete hrát na Dokořán v Karviné?? :)
Hele rozhovor s náma ve VICE; http://www.viceland.com/blogs/cs/2010/0…
díky za včerejší united islands, kluci, byli jste perfektní, a upřímně, nečekala jsem tak senzační muzikanty! je to čistě vaše věc, ale přidala bych k vám zpěváka, ať to má větší grády..
ahoj, tak se teda ozvěte co a jak....ok? m
ahoj, včera v Domažlicích jste hráli skvěle. Dík za perfektní hudební zážitek.
VEES SOUTĚŽEJ -> ČTI TADY VPRAVO A HLASUJ. DÍKY ZA PODPORU !
stjudlina: je dobře, že už to víš..těšíme se do Třebáně;-)
laco: My jsme starý opičáci, to je jasný.
Díky za ohlasy, tady jsou zpětně nějaký recenze o EP na serveru Metalopolis http://www.metalopolis.net/art_reviews…
a Muzikus.cz http://www.muzikus.cz/recenze/Vees…
Sledujte i naše akutální kecy na http://www.facebook.com/veespolice
slyšela jsem Vás na majálesu ani sem nevěděla ,že existujete což se divim ;-) úžasný ..25.června zavítáte k nám do Třeboně jo?už se těším ;-)
K remixu Supernova - no to jste se dali s někým do holportu - strašná opičárna. Jinak vaše nahrávky skvělý.
nazdar děcka, díky Vám za Futurum! Zdraví Rubiano