ŠTASTNEJ NOVEJ ROK VÁM PŘEJOU VEES A TOM TOX Z HOJNÝ VODY !!! a tady dárek. http://www.vimeo.com/18344254
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ŠTASTNEJ NOVEJ ROK VÁM PŘEJOU VEES A TOM TOX Z HOJNÝ VODY !!! a tady dárek. http://www.vimeo.com/18344254
Kde mate ty stylovy promo fotky a kde je zbytek skladeb?
http://rockshow.sk/index.php?option=com… :) Az budete mat dalsie novinky dajte vediet.
karel: seš všímavej kluk, a je to tam schválně, jako přiznaná citace.
Moc pěkný.
Jo tech Arctic Monkeys jsem si vsim taky hned na poprvy... :D
Ale je to fakt pecka.
ok, kluci, vy vite, ze vas mam rad, ale proboha...
vy 0:42...
a arctic monkeys pred kolika 4, 5 lety? 1.19...
http://www.youtube.com/watch?v=sI6r…
to je... ja nevim, jak si to vysvetlit, protoze se vsadim,
ze to vsichni tri znate. nebo je to nejaka homaz?
neda mi to spat od ty chvile, co jsem to slysel
jeste nezmixly u sicaka...
cau zase nekdy kk
Ano, tohle miluji. Krása 60. let srší z této skladby naplno!!! Jsem rád, že jsem na vás narazil. Doufám, že se od vás dočkám dalších poctivých skladeb jako je tato.) S pozdravem LarryLurex.
na to, že to vypadalo, že trávíte víc času s šohajema v hospodě než ve studiu, to zní až moc dobře! ;D