Caute panovia!
Super hudba, pacia mi to moc :) ( hlavne piesen ty mi to raz vratis).
Ale chcel som sa Vas spytat jednu otazocku. Kdesi na nete som cital ze vo vasej kapelke kedysi posobil akobo bubenik Jano Rozbora. Mohli by ste mi prosim povedat co je s nim teraz, kam sa podel? Lebo odvtedy co sa rozpadlo ine kafe tak som o nom nepocul.
Diky
See ya Puki / T.N.T /








