no tak tu hlavu sme prepasli a tak sme sa chystali. Hrame tam aj my 30.6 tak sme cheli omrknut chod.....:-))
Ako bolo?????
Pa, see ya
to joe
ok ak budes mat v plane akciu kludne nas oslov sme prirpaveni hrat MUSTAFA
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ok ak budes mat v plane akciu kludne nas oslov sme prirpaveni hrat MUSTAFA
no tak tu hlavu sme prepasli a tak sme sa chystali. Hrame tam aj my 30.6 tak sme cheli omrknut chod.....:-))
Ako bolo?????
Pa, see ya
Popici koncert vcera, skoda ze tak kratky:) Potom niekedy pokecame o tej spolocnej akcii.Keby ste mali nejake navrhy moj majl na stranke.J
Skate rock party!MF, Atellier11 a Horska chatav Hlave22 v Blave uz tuto sobotu!
ok diky
hudbu mate fajnhuuuuu....okkok
no hello,,no napis tam ako tu na plagat,ze new project,sako a vy:)) vstupne este nevem ale potom ti ho napisem,,,,sa tesime:)caw
yo diky za to vsetko moze nas charizmaticky spevak a jeho prejav ....maj sa
CAWKY CAWKY STE TOTALNE SUPER EšTE KEBY SOM TAK ZOHNALA VASE CDEčKO BOLO BY TO 100% DRZTE SA FAKT BOMBA!!! LUBIM VáS CAGO
yo yo yo yo milujeme vas vidime sa na jesen :) pre mna to bola najlepsia zurka a showka ever - rock forever yeah :) rock it out ROKAC podzravuj kleoša :) MUSTAFA