"Ty mi to raz vrátiš" je výborná písnička...jen tak dál. Mějte se.
Bez profilu
to atticus
diky moc vazime si tvoj nazor. Mustafa
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
diky moc vazime si tvoj nazor. Mustafa
"Ty mi to raz vrátiš" je výborná písnička...jen tak dál. Mějte se.
kurva chalani vy musite mat managera jak svina
coool ste :)) milujem vaas ... cmuq...budete mat aj nejake koncerty: Topolcany,alebo nitra zo skupinkou New Project ??
chalani ste dost dobra kapelka :) uz sa tesim na novi album...
drzime palce len tak dalej hoši. Mustafa - aj ked neviem co vam je nas nazor platny.
hello, skuste si vypocut NP. hadam s bude pacit d:)
no na jesen tam zahrame neboj sa :)
nazdar chalani :D
kedy sa chystate na koncert do Hc do Rokaca???