zdrawiiim:) ...chalani neplanujete naaahodou nejaky koncik v nr?naprv v naozzay klube?...ak ee,mohli by ste nad tym zacat uvazovat:))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zdrawiiim:) ...chalani neplanujete naaahodou nejaky koncik v nr?naprv v naozzay klube?...ak ee,mohli by ste nad tym zacat uvazovat:))
VANILLA CLUB VYDAVA ROCK CD EP STUFF "SEXY HOT LOLLIOP" kto ma zaujem si objednat piste na mejl mustafa@vanillaclub.sk - zasleme na dobierku.
caf napisal som ti na tvoj profil. precitaj si a napis mi mejl Mustafa.
caute chalani, viem ze mate teraz kopu prace na new albume, ale keby ste si to rozmysleli s tym koncertom v elam klube tak dajte vediet....bude to tam fakt super...aj new project tam budu....uz tam chybate len vy, a koncert je az v polke decembra...fakt uz len nejaka bratislavska kapelka tam chyba.....i good luck pri nahravani.....
Info o koncertu ve Valasske Polance na http://www.valasskerockovani.com Tam take muzete hlasovat pro VNC ;)
SEWAZ JURO! NO BTW TENTO OBAL TO JE TERAZ TAKE NASE NOVE CD EP DALI SME SI ZALEZAT ABY TO BOLO VKUSNE, POMOHLI CREATIVCI Z ITALY A NAS REGULERNY DRUHY ALBUM BUDE MAT ESTE LEPSI OBAL A AJ PIESNE + BUDU AJ KLIPY AKO VZDY NA TO DOZRIEME ZATIAL ZA ZDRAVIME. VNC
Ako cool piesne su Ty mi to raz vrátiš a nazvime to minulosť.
Inak dost pohode obal mate na novom cd:P
Len tak ďalej aspoň že niekto kto robí zaujimavu hudbu na svk.Neplánujete niaky videoklip?
OK OK OK DIKY A AK BUDES MAT ZAUJEM O TO NASENOVE CD EP PIS NA MUSTAFA@VANILLACLUB.SK PA PA
aoj cicky xD ....sak ked us posielam cmuky tak aj VAM cmuky cmukyyyy xD....
drzte saaa :))))
xixi
vsetko bude len treba vydrzat, nechceme nejake extra vela hrat kym nemame novy album nema to vyznam az tak moc takze klidek a vsetko bude
Mustafa