čafko! nadupaná hudba a pecka texty! tak vám fandím;D neni čo dodať.... =)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
čafko! nadupaná hudba a pecka texty! tak vám fandím;D neni čo dodať.... =)
fakt super hudba.....hlavne tie texty
nazdarek pani!!! a dama!!!
Zdravím,pridal som vás do spriaznených!
hm čad aj vandali, oba projekty, len ktorýže je lepší ?: O :D takžé aj totok musím pridať :D
Dakujeme za prispevky. No mohli by sme si tam u vas uz aj s Vandalmi zahrat, to mas pravdu. Ked sa nieco podari vybavit urcite to sem dam. Este raz dik
Tor.
pozor vazena aj sbskar crdce ma- aaaaaaach popici. fajna haluz :-)
nazdar Vandali ja len tak ze v piatok vam u drevorubaca robime predkapelu tak ak chcete tak nas mozete kuknut na www.bandzone.cz/velahodin
:))) tak sa tesime cusss
Vynikajuce muzika... drzim palce a dufam, ze vas bude pocut v BB (abo vo ZV :-P) este castejsie... v zalohe mame len par dni... :)
vaše hudba my připomíná kapelu misfits tagže gut hudba