ten album je ohlusujuco skvely a pesnicka rev rokenrolu sa vam naozaj vydarila,aj ked sportova hymna mi trochu vyrazila dych,odporom aj smiechom ale ako sa povie vas nazor...:D:D:D:D:D:D no stale number 1 tesim sa dalsi koncert
spynaker
cawte, chcem len povedat ze koncert v ziline bol fakt po pici, no tiez mna ako ivana zarazila ta hymna, majte na salame , niekedy sa este vidime, dovidzenia











