Vandali - Názory | Bandzone.cz

Vandali power-rock'n'roll / Svätý Jur

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Synovia hromu (2013)
    Nezařazeno
  • Distortion (2013)
    Nezařazeno
  • Veľké veci (2013)
    Nezařazeno
  • Zlé časy (2013)
    Nezařazeno
  • INVÁZIA (2010 Invázia)
    Nezařazeno
  • PRIAMKY (2010 Invázia)
    Nezařazeno
  • ČUDNÁ (2010 Invázia)
    Nezařazeno
  • VOTRELEC (2010 Invázia)
    Nezařazeno
  • Rev rokenrolu (2008-Rev rokenrolu)
    Nezařazeno
  • Plesová sezóna (2008-Rev rokenrolu)
    Nezařazeno
  • SBSkár (Lov vandalov)
    Nezařazeno
  • Sex na jednu noc (2008-Rev rokenrolu)
    Nezařazeno
  • Číro (naživo z ČT)
    Nezařazeno
  • Na kraj sveta (2008-Rev rokenrolu)
    Nezařazeno
  • Tatovi (Lov vandalov)
    Nezařazeno
  • Zostať slobodní (2007)
    Nezařazeno
  • Športová hymna (2008-Rev rokenrolu)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

spynaker

cawte, chcem len povedat ze koncert v ziline bol fakt po pici, no tiez mna ako ivana zarazila ta hymna, majte na salame , niekedy sa este vidime, dovidzenia

CHLOCHYDESS

ja tiez chvalim zilinsky koncert, bola to jedna basen...len som si myslel, ze Pišta W. bude hadzat tie mrmle na stenu, ako pisal vo fak ju en daj o tom spevakovi...heh..inac kniha dobra a zabavna...teraz este musim zohnat tie Cierne Ovce, lebo na stranke to ospevujete a javi sa to v pohode...tak zas cau a stavte sa niekedy aj s Cadom...asi budem musiet apelovat na Ceteru...

Bez profilu

DEAR FRIEND

NAJ KAPELA

dropcek

....fcera v Smerrrre ste boli total gecowecka....ppc...fakt super...:)))

locutus

nazdar vandali....vcerajsi koncert v ZA bol uplne super...dufam ze coskoro zas pridete zahrat...tak sa drzte zatial a vela uspechov

cacijani1

koncert v HE uz daavno bol perfektny..a hlavne to obimte svojho otca a povedzte mu ze ho mate radi...vela vela koncertov vam prajem..ste fakt dobrii

1 2 3 4 5 6 79111417202224 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39