Tha, vy ste pecka!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Tha, vy ste pecka!!!
Ste super kapela nezabudnem na vas vystup v metre ved prite zahrat aj knam do topolcian
seruste.nevite ci bude s vami hrat na tej mikulasskej tancovacke aj the wilderness?diky
najlepsia slovenska kapela s najkrasou bassackou :)... co viac dodat :D asi len to ze sa uz nemozem dockat najblizsieho koncertu :) a drzim palce nech sa vam dari aj nadalej.
Vstupne bude 99 Sk. Caute
Kolko bude vstupne na mikulassky koncert?
Haha "Sportova hymna" je vas naj song!
Čafte vandali :D tak welmi ma mrzi ze som nemohla dojst na vas koncert v Modre :(:( chystala som sa tam ale newyslo to :( dufam to rychlo zbehne a v apriil 2009 pridem za vami do presova :D dufam sa dozijem :D:D
drzte sa Vandali :D:D
domynykA from He :D:D
Jste má stá kapela no paráda. Mějte se fajn
whaa v trencine super koncert, kvalitny zvuk,este lepsi spev,bravisimo....