Nazdar livemusic. Fotky su skvele, stiahol som ich a aj zaradim do fotiek. Diki. Dakujeme vsetkym co pisu a boli na koncerte, nam sa tie akcie lubili brutalne.
Cau. Vandali
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Nazdar livemusic. Fotky su skvele, stiahol som ich a aj zaradim do fotiek. Diki. Dakujeme vsetkym co pisu a boli na koncerte, nam sa tie akcie lubili brutalne.
Cau. Vandali
ste super!!!!
Caute, dufam ze niekedy zavitate aj do brna, lebo robite skvelu hudbu
ahojte takze par foteciek z koncertu z Prievidze si kuknite na : http://www.livemusic.sk/fotky/44/ht…
`hehe to co mate za HAEMORRHAGEovsku fot...hehe az ma mraz presiel po chrbte...:)
No a aby sme nezabudli na Prešov. Ha. Aj tam ste boli skvelí.. HT sa môže pred vami skrýť.. Len tak dál.. Majte sa ;)
Nazdar.Kokos koncerty v Poprade a hlavne v Presove boli brutalne. Diki ze ste prisli. Vy ste mali modriny, a nas zase bolelo od paty cez rit az po brady vsetko... Snad sa vidime coskoro...caute
nemam hlas, ale zato 3 modriny, boli ma hlava, ale to z toho piva..... hlavne ze sa ma drzi perfektna nalada zo vcerajsej show :))))) parada !!! dufam ze sa stretneme aj na jednom podiu ;)
vyborne songy a tie texty ...
VASA HUDBA JA UZASNA VYNIKAJUCA JEDAN NAJ NA SLOVENSKU VYNIKAJUCE DUFAM ZE NA DAKOM FESTE SA STRETNEME LEN TAK DALEJ