Na Minikvase parááááda, totálna proste :) skvelé skvelé, držte sa, teším sa na Vás hocikde, hocikedy znovu..šilty hore ;D
deadkennedy
Jedna z NAJ KAPIEL co boli na minikvase:P...SUPEEEER kapela!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Jedna z NAJ KAPIEL co boli na minikvase:P...SUPEEEER kapela!
Na Minikvase parááááda, totálna proste :) skvelé skvelé, držte sa, teším sa na Vás hocikde, hocikedy znovu..šilty hore ;D
vcera koncert zilina - SUPER
zdravim.....koncert v ziline uplne ppc....ved ako vzdy....precital som si aj knizku havinkovo hovienkovo :))....no mal som dost...drzte sa :D
Práda Vandali..fakt dobrý řízky klepete! přeu at to frčé pořád tak fajnowě ak doted!! Mějte sa..
Pepan
Pozdravujem z východu, tak sa držte.
A pecka "Tatovi" ta ma uplne odrovnala.
Cau hosi a dama! V Semaku to bolo velmi vydarene, ani sme vas nestihli pochvalit po koncerte, ale mali ste tam u vas stale plno:) No nech sa dari a tesime sa nabuduce! Balki.
Caute uplne suhlasim s DECIS nieto co dodat proste POPICI
a keby daco tak 382 735 272 :)