Ukulele Swing Band - Úvod | Bandzone.cz

Ukulele Swing Band jazz-swing / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Jedu nocí
  Nezařazeno
 • Pramínek vlasů
  Nezařazeno
 • Foggy Mountain Breakdown
  Nezařazeno
 • Slečna z New Orleans
  Nezařazeno
 • Zkratky
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Nečekané úspěchy

Začnu smutnou zprávou - letos nás nechtějí na ukulele festivalu v Úněticích. O to víc jsme  však hráli jinde - v  Dolních Počernicích na festiválku u příležitosti 110. výročí narození Jaroslava Ježka, v divadle U hasičů na dixialandovém memoriálu Tonyho Brycha a teď naposledy na Indiálnských prázdninách v nemocnici Motol. Matěj tam zazpíval píseň Slunce je po jazzu nejlepší lékař. Budou-li tam nadále předepisovat paciantům jazz, brzy mohou zavřít celou nemocnici :-)

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

Radek

je jedna hodina odpoledne a už na vaše stránky koukalo šest lidí. Tak byste to tady mohli trochu oživit. Novinky z roku 2013 už jsou dávno za námi...
děkujem,
vaši fanoušci :-)

Zobrazit všechny názory