pane jo, dobra kapela moc
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
pane jo, dobra kapela moc
dlouho předlouho...
a jeste bude...
TAk myslíím, že z hladiny dlouho neusnu....Brnkáte tímto na citlivý struny, myslím si že spousty lidíí...Je to neuvěřitelně kráásnáá věc...Ať bylo co bylo čistě jako milovníík hudby....Musíím smeknout a přijet na koncíík, kde doufáám všechno vpálííte...i s Explorerem...ta kytara mi něco řííkáá:) Zdravíím....Hranická squadra se těšíí...Khiaryta:)
Promiňte že vám tady zavádím ztráty a nálezy, ale na Pirově oslavě v sobotu 15. 11. jsem nechala černobílou šachovnicovou mikinu. Pokud ji někdo má nebo aspoň ví o jejím osudu, tam mi prosím prosím napište.
dobrý *spokojeně přikyvuje*
Kdo jsou ti Head Off a PDN co budou hrát toho 15.11.?:)
pánové ... je to libové... ještě nějaký to halekání a bude to paráda... a k hladině je opravdu vyvedenej kousek...
Ouuuuu...we je nejlepsi jak Ti co nemaji co rict rwou z plnejch plic, hm? Jinak Was z CB zdrawim kluci moji usati(pozdraw samozrejme urcen UNNE, Burowi, Zehymu, Radowi, Adowi...a je Was jeste wic a moc! Dowalim za Wama 24.10.. tak doufam, ze Was uwidim...?! Zdrawi Was Was wrchni fotograf
Terka
p.s.: Hradebka to jisti!